Možnosti spolupráce

IT manager, správa klientů


Informace o pracovním místě
Do našeho týmu hledáme na pozici IT managera schopného člověka, který by měl na starost portfolio svěřených klientů v oblasti správy IT infrastruktury, sítě a poskytování IT podpory.
Náplní práce bude nejen zajištění provozu interní IT infrastruktury a uživatelů, ale i spolupráce na rozvoji a vytváření nových řešení u klienta a jeho rozvoj z pohledu moderních přístupů ke správě. Součástí pozice je tedy i koordinace a plánování.

Požadujeme
Rádi bychom přivítali človíčka, který má zkušenosti s kompletní samostatnou správou klienta, či jakoukoliv jeho částí, platformou MS 365. Oceníme zkušenosti s Windows servery, HW/SW troubleshootingem (nefunkční tiskárna, instalace notebooků atp.) a zároveň hledáme kandidáta, který se aktivně zajímá o rozvoj nových IT řešení a technologií. Součástí pozice bude určitě možnost poskytování školení směrem k uživatelům, včetně budování znalostní báze.
V případě zájmu se lze podílet na procesu tvorby multimediálního obsahu — natáčíme různé debaty, pořady i vysíláme živě různé akce.

Nabízíme
Nabízíme možnost flexibilního rozvržení práce, stabilní zázemí zavedené společnosti s mnohaletými zkušenostmi i možnost vlastního rozvoje.
Možnost polovičního úvazku.

Nezapomeňte přiložit své CV i s případným krátkým popisem Vašich představ o budoucím rozvoji.

Těšíme se na Vaše přihlášky!

Odpovědět

Odpovědní formulář

Nahrát životopis
FileExample.pdf

max. velikost 15MB, můžete vybrat vícero souborů (CV+motivační dopis)

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.